Seria Maybelline Affinitone

Idealny makijaż, to taki, który ukryje wszelkie niedoskonałości i wytrzyma w stanie niezmienionym cały dzień. Efekt ten trudno uzyskać, ale dysponując odpowiednimi akcesoriami w torebce, można zawsze dokonać niewielkiej korekty i przetrwać dzień.

Produkty Maybelline Affinitone

Jest tu podkład, podkład mineral do skory wrażliwej, puder i korektor. Kosmetyki z tej serii są tak opracowane, że dopasowują się do skóry. Podkład zawiera mikrosfery i perełki, dzięki którym możliwe jest satynowe wykończenie, które zwraca uwagę wielu pań. Podkład Maybelline Affinitone zawiera naturalne pigmenty, które maskują niewielkie przebarwienia skórne.

Wysoko jest oceniany korektor, panie są zadowolone z jego delikatnej, beztłuszczowej konsystencji i z tego, że nie blokuje porów. Puder w kamieniu wykańcza i utrwala makijaż i też jest oceniany jako dobry kosmetyk.

Na co trzeba zwrócić uwagę?

Młode kobiety dość dobrze oceniają te kosmetyki, ale są uwagi dotyczące konsystencji podkładu i tego, jak kryje niedoskonałości. Być może przy większej ilości przebarwień, rozszerzonych naczynek i nierówności, należałoby wcześniej użyć korektor i całość wykończyć pudrem.

Wiele pań chwali podkład i nie widzi żadnych wad. Kobiety które nie chcą ryzykować, mogą w drogerii poprosić o tester i sprawdzić jak będzie się podkład komponował z ich skórą.

Dobrze jest mieć zestaw, ponieważ kosmetyki te są oparte na podobnych komponentach i wzajemnie współgrają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *