Sally Hansen Miracle Gel – alternatywa dla hybrydy

Jednym z najpopularniejszych trendów zdobienia paznokci, jest manicure hybrydowy. Jednak taka technika malowania paznokci wymaga znacznych nakładów finansowych i czasowych. Jest jednak dostępna tańsza i szybsza alternatywa- system Sally Hansen Miracle Gel. W czym tkwi jego sekret?

Sally Hansen Gel to kilkanaście pięknie nasyconych kolorów lakierów do paznokci, które doskonale rozprowadzają się na płytce paznokcia. Tym, co wyróżnia je na tle innych lakierów, jest unikatowy skład, bazujący na oligomerach. Składniki te pod wpływem interakcji z top coatem, tworzą twardą, gęstą siatkę gwarantującą wytrzymałość manicure do 14 dni. Żelowa formuła lakieru nie wymaga utwardzania lampą LED lub UV, jak ma to miejsce w tradycyjnym manicure hybrydowym, wystarczy jedynie nałożenie topu i działanie światła dziennego.

Trwały, błyszczący manicure o pięknych nasyconych kolorach, dorównujący trwałością hybrydzie? Z Sally Hansen Miracle Gel to możliwe! To znaczna oszczędność czasu-  dwukrotne pomalowanie paznokci lakierem Sally Hansen Gel i top coatem to 10 minut. Nie bez znaczenia jest także bardzo atrakcyjna cena- brak konieczności zakupu bazy, specjalnych zmywaczy i przede wszystkim- lampy LED lub UV, to ogromne korzyści finansowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *