By podkreślić oko – kosmetyki Sleek

Z pewnością nie można lekceważyć oczu w makijażu na wieczorowe wyjście. Bowiem umiejętnie podkreślone oczy nadają całej twarzy wyrazistości i „pazura”. Odpowiednie cienie, tusz, trochę kredki lub eyelinera i w jednej chwili nasze spojrzenie staje się hipnotyzujące. Tylko jakie kosmetyki pomogą nam to osiągnąć?

Sprawdzony klasyk

Sleek kosmetyki to marka, która przede wszystkim słynie ze swoim paletek cieni do powiek. W Internecie roi się od hymnów pochwalnych blogerek i vlogerek z Polski oraz zagranicy, które udostępniają kolejne swatche, recenzje, czy zdjęcia swoich makijaży z ich użyciem.

Paletki cieni do powiek firmy Sleek Makeup to faktycznie klasyk, w którego warto zainwestować. Wyróżnią się zachwycającą pigmentacją i szeroką gamą kolorystyczną. Można wybierać wśród odcieni perłowych, które ładnie rozświetlają oko i dodają mi efektownego połysku oraz wśród odcieni o wykończeniu matowym, które pozwalają wyczarować niesamowicie wyraźne zestawienia kolorystyczne na powiece.

Kosmetyki na plus

Paletki Sleek Makeup pozwalają zrobić makijaż bez zbędnych nerwów. Cienie bowiem nie obsypują się, nie pylą, są trwałe i wyraźne, dzięki czemu przyjemne będzie wyczarowanie wieczorowego looku zarówno na własny użytek, jak i dla koleżanki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *